0905 523 995

ON-LINE OBCHOD

Vitajte

 Doprava

 
Spôsob dopravy:
 
1. Dodavateľsky - tovar Vám osobne dovezieme do Vášho mesta, v ktorom sa nachádza Vaša škola. Dátum, čas a miesto Vám vopred oznámime telefonicky. Miestom je spravidla niektorá zo stredných škôl z daného mesta. Tovar si pri prevzatí osobne skontrolujete.
 
2. Osobný odber - tovar si po telefonickom dohovore prevezmete priamo v sídle firmy: Rozkvet 2067/150-11 v Považskej Bystrici, alebo v prevádzkarni na adrese: SNP 1936, areál OSBD  v Považskej Bystrici.
 
3. Balíkom - prostredníctvom Slovenskej Pošty a.s. V cene je zahrnuté i poistenie tovaru pre prípad poškodenia. Reklamáciu je povinný uplatniť preberajúci do 24 hodín po prevzatí /viď Obchodné podmienky/. Dodávateľ sa zaväzuje odoslať objednaný tovar kupujúcemu v neporušenom stave.
 
 
Cena za dopravu:
 
Pre všetky objednávky skla na stužkové slávnosti v hodnote nad 60 € je DOPRAVA ZDARMA.Hodnota objednávky je suma po odpočítaní príslušných zliav. U objednávok, ktorých hodnota nepresiahne 60 € účtujeme dopravné naslerovne:
 
  • Osobný odber  .... 0 €

Tovar si po telefonickom dohovore možete prevziať osobne na adrese prevádzky: Sverepec 373, resp. sídla firmy: Rozkvet 2067/150, 017 01 Pov. Bystrica. Platba vopred prevodom na účet, alebo v hotovosti.

  • Doprava ZDARMA (hodnota objednávky nad 60 €) .... 0 €

Tovar pri hodnote nad 60 € Vám doručíme ZDARMA osobne, alebo Expres kuriérom Slovenskej pošty ako krehký balík. Termín dodania vám oznámime emailom, SMS-kou, alebo telefonicky 1-2 dni vopred. V prípade poškodenia Vám posielame nový tovar. Platba vopred prevodom na účet, alebo v hotovosti kuriérovi.

  • Balík na poštu .... 4 €

Tovar posielame balíkom Slovenskej pošty na uvedenú poštu. Lehota prepravy D+2 (dodanie druhý pracovný deň po dni podania). Platba na dobierku. Tovar si po prevzatí ihneď skontrolujte. V prípade poškodenia Vám posielame nový tovar.

  • Balík na adresu .... 5 €

Tovar posielame balíkom Slovenskej pošty na uvedenú adresu. Lehota prepravy D+2 (dodanie druhý pracovný deň po dni podania). Platba na dobierku. Tovar si po prevzatí ihneď skontrolujte. V prípade poškodenia Vám posielame nový tovar.

  • Expres kuriér na adresu .... 6 €
Tovar posielame Expres kuriérom Slovenskej pošty na uvedenú adresu. Lehota prepravy D+1 (dodanie nasledujúci pracovný deň po dni podania). Platba na dobierku. Tovar si po prevzatí ihneď skontrolujte. V prípade poškodenia Vám posielame nový tovar.

On-line nákup: 0 €

Partneri

Maturitné oznámenia
Maturitné oznámenia


Dodávateľ skla